Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Wraz z nadejściem ciepłych słonecznych dni wzrasta czas spędzany przez dzieci na ulicy. Rodzice chronią je przed jasnym i palącym słońcem za pomocą filtrów przeciwsłonecznych, ubrań, czapek i, oczywiście, okularów przeciwsłonecznych.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Jeśli przyjrzysz się uważnie dzieciom i dorosłym na ulicach większych miast, będzie 2-2,5 razy więcej okularów przeciwsłonecznych dla dorosłych niż dla dzieci. Co uniemożliwia rodzicom, którzy kochają swoje dziecko i troszczą się o niego pod każdym względem, kupić mu okulary przeciwsłoneczne?

 

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci

Dlaczego dziecko potrzebuje okularów przeciwsłonecznych?

Wróg ultrafioletowy widzenia dzieci nr 1. UV jest równie szkodliwe dla dzieci i dorosłych. Co więcej, dziecko jest bardziej szkodliwe: krystaliczna soczewka dziecka przenosi więcej promieniowania ultrafioletowego. Odpoczynek w warunkach miejskich lub na wybrzeżu morskim jest zupełnie nieistotny: szkoda dla wzroku dzieci dla słońca ma czasem katastrofalne konsekwencje.

Wzrok każdego dziecka jest kluczową sprawą dlatego okulary przeciwsłoneczne dla dzieci muszą być sprawdzane na spektrometrze pod kątem ochrony przed promieniowaniem UV.

Nowoczesna optyka dla dzieci – jakość i bezpieczeństwo

Producenci okularów przeciwsłonecznych produkują modele zaprojektowane specjalnie dla dzieci. I zamiast zwykłych łuków wymyślono alternatywne: składane, które są mniej traumatyczne.

Czym są składane ramki w okularach w praktyce?

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci z zgiętymi ramionami ściśle przylegają do głowy, a dziecko otrzymuje maksymalne mocowanie;
Ryzyko obrażeń jest zredukowane do zera. W końcu tego rodzaju zaczepy nie pękną, jeśli dziecko upadnie.
Gięcie łuków nie będzie pchać ani pocierać. Dzieciak zapomni, że ma na sobie okulary, nie poczuje dyskomfortu i będzie mógł bezpiecznie biegać i skakać.

Modele dziecięcych okularów przeciwsłonecznych od słońca, przedstawione w katalogu sklepu internetowego Glasses.ua, mają soczewki wykonane z trwałego poliwęglanu z maksymalną ochroną przed promieniami UV. Różnorodność opcji zaspokoi każdą zachciankę: modele z jasnymi nadrukami; surowy, klasyczny (lotnicy); kolorowe ramki i soczewki; powściągliwe odcienie; dla chłopców i dziewcząt.

Możesz kupić modele dla dzieci z polaryzacją. Możliwość blokowania odbicia światła jest bardzo przydatna, jeśli musisz odpocząć, na przykład na plaży w Kijowie lub w zaśnieżonych górach Ukrainy.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci ze zgiętymi ramionami – jest wygodne i bezpieczne dla aktywnych dzieci. Możesz kupić swój ulubiony model przez Internet z dostawą do najbliższego urzędu pocztowego lub paczkomatu.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci – Galeria

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *