Co to jest messenger

Messenger to bezpłatna usługa wiadomości błyskawicznych, która pozwala na jednoczesną komunikację ze znajomymi z Facebooka.
Messenger posiada szereg funkcji, które ułatwiają korzystanie z niego. Jedną z najpopularniejszych funkcji jest czat wideo, który ułatwia prowadzenie rozmów ze znajomymi z Facebooka, którzy nie są w pobliżu. Użytkownicy mogą również wysyłać do siebie wiadomości, zdjęcia i klipy wideo, a także wykonywać bezpłatne połączenia z aplikacji.
Użytkownicy mogą prowadzić rozmowy ze znajomymi z Facebooka za pomocą Messengera na dowolnym posiadanym urządzeniu, a także za pośrednictwem przeglądarki internetowej na dowolnym komputerze lub laptopie. Oznacza to, że wszystkie ich czaty są zsynchronizowane na wszystkich urządzeniach, na których korzystają z Messengera, dzięki czemu nigdy nie tracą z oczu niczego ważnego.

Jak zainstalować messenger ?

Proces instalacji jest prosty i bardzo łatwy do zrozumienia. Wystarczy odwiedzić stronę aplikacji komunikatora, pobrać stamtąd instalator i postępować zgodnie z instrukcjami.
Nowy komunikator Facebooka jest już dostępny nie tylko na urządzenia z systemem Windows, ale także na iOS, Android, a nawet Linux.
Aby zainstalować komunikator, musisz najpierw pobrać go ze sklepu z aplikacjami. Możesz go również pobrać w Google Play Store lub Amazon Appstore, jeśli używasz odpowiednio Androida lub Amazon Kindle.

Funkcje

Facebook Messenger oferuje teraz funkcje podobne do popularnych serwisów społecznościowych na komputerze.
Facebook nie jest jedyną firmą realizującą tę strategię. Facebook Messenger, WeChat i WhatsApp oferują funkcje podobne do popularnych serwisów społecznościowych na komputerze. Te aplikacje umożliwiają publikowanie aktualizacji statusu i zdjęć, czatowanie ze znajomymi, udostępnianie postów z innych aplikacji i witryn internetowych, wysyłanie pieniędzy lub dokonywanie płatności za towary lub usługi, oglądanie filmów razem ze znajomymi w grupowym pokoju rozmów i nie tylko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *