Pomysł na prezent na walentynki w Szczecinie

Pytanie, które zawsze nam towarzyszy w lutym to: jaki kupić prezent na Walentynki w Szczecinie i  nie zbankrutować? Postanowiłam rozwiać Wasze wątpliwości w tym krótkim wpisie!

Jedną z ważniejszych dat w kalendarzu w lutym są walentynki (14 lutego), czyli święto nie tylko zakochanych, ale i okazja do pokazania swojej sympatii przyjaciołom i bliskim. Najważniejsze jest spędzenie razem czasu w miłej atmosferze, ale prezent na pewno nie zaszkodzi, a wręcz ucieszy obdarowywaną osobę! The Lux Box oferuje wiele pomysłów, które pomogą wybrać idealny prezent na walentynki w Szczecinie.

Czyli jaki wybrać prezent na walentynki w Szczecinie?

Wspólny wypad do kina, miło spędzony czas w ulubionej restauracji czy spacer ulicami miasta to świetne pomysły na to jak ten dzień może zapaść Wam w pamięć. Cudownie jednak kiedy możemy wręczyć też jakąś piękna rzecz bliskiej nam osobie. Spraw komuś ogromną radość wspaniałymi kwiatami w wysokiej jakości pudełku. Czekają na Was nasze piękne flowerboxy oraz elegancko zapakowane giftboxy ze świeżymi kwiatami i dowolnie skomponowanymi prezentami. Możemy umieścić tam dla Was pralinki, kosmetyki, perfumy czy karte podarunkową na lekcje makijażu do znanej szczecińskiego wizażystki! Podsuniemy Wam wiele pomysłów jak uszczęśliwić! Pamiętajcie, że tak jak wizytę w restauracji w ten wyjątkowy dzień trzeba wcześniej zarezerwować tak nasze luksuowe boxy też potrzebują chwili przygotowania!

giftbox czyli prezent na walentynki w Szczecinie

flowerbox czyli prezent na walentynki w Szczecinie