Witajcie!

Witajcie na blogu The Lux Box!

Postaram się, abyśmy dzięki temu blogowi wszyscy mogli otaczać się pięknem! Chciałabym przedstawić Wam mój ekskluzywny produkt – flowerbox. Szczecin to miejsce gdzie działamy. Oprócz nich w naszej ofercie mamy giftboxy. Niestety w tej chwili nasze luksusowe perełki dowozimy tylko w naszej części kraju (Szczecin i okolice), ale kto wie co przyniesie przyszłość!

Flowerbox Szczecin The Lux Box

Flowerbox firmy The Lux Box  to zawsze świeże i pachnące kwiaty w eleganckim pudełku udekorowane przepiękną kokardką.

flowerbox Szczecin

Dzięki wilgotnej gąbce znajdującej się w środku porządnie wykonanego pudełka kwiaty zachowują świeżość na długi czas.
Taki flowerbox to stylowy akcent, który nada szyku każdemu wnętrzu nie zależnie czy jest to biuro, dom, restauracja czy gabinet.
Oferujemy trzy kolory pudełek w różnych rozmiarach dla naszych wielbicieli piękna! Flowerbox Szczecin pokochał! A czy Tobie przypadły do gustu?

Giftbox Szczecin The Lux Box

W naszej ofercie posiadamy także giftboxy. Są to pudełka najwyższej jakości ze świeżymi kwiatami w środku oraz dowolnie wybranymi przez Państwa prezentami.  Mogą to być np. pralinki, perfumy, biżuteria lub co tylko zażyczą sobie Państwo. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu chętnie podsuniemy nasze sprawdzone rozwiązania! Całość pudełka owinięta jest elegancką wstążką. Skompletowane zamówienie dostarczamy na wskazany przez Państwa adres.

Bez względu czy wybiorą Państwo giftboxa czy flowerboxa gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług!
Serdecznie zapraszamy do składania zapytań i zamówień!

Olga
tel. 604 250 650
mail: theluxboxes@gmail.com
facebook: @theluxboxszczecin
instagram: @the_luxbox